Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 231
» Najnowszy użytkownik: ugysapax
» Wątków na forum: 43
» Postów na forum: 234

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 2 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 2 Gość(i)

Ostatnie wątki
profemed - stomatologia
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: hannazx
8 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 31
» Wyświetleń: 7,819
Moskitiery elbląg
Forum: Pediatrzy
Ostatni post: adycu
07-12-2017, 01:14
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 102
Farby Ralston parczew
Forum: Pielęgniarki
Ostatni post: esejivar
02-12-2017, 12:34
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 136
LITURGICZNY CHRONOS BOŻEG...
Forum: Pediatrzy
Ostatni post: awyvuheb
01-12-2017, 22:12
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 144
Portal Pacjenta
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: hannazx
15-11-2017, 12:07
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 293
Bezpieczne Uprawianie Spo...
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: tinacleo
06-04-2017, 09:26
» Odpowiedzi: 22
» Wyświetleń: 7,003
Szpital onkologiczny w Wa...
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: tinacleo
06-04-2017, 09:21
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 909
Dietetyk - mądre odchudza...
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: el_soleil
16-01-2017, 22:17
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 1,445
Pakiety zabiegów
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: el_soleil
06-11-2016, 15:43
» Odpowiedzi: 34
» Wyświetleń: 7,933
profemed medycyna estetyc...
Forum: Opinie o Lux-Med
Ostatni post: el_soleil
06-11-2016, 15:20
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 4,907

 
  Portal Pacjenta
Napisane przez: hannazx - 15-11-2017, 12:07 - Forum: Opinie o Lux-Med - Brak odpowiedzi

Jestem pacjentką Lux Medu w Warszawie i bardzo muszę pochwalić za działanie Portalu Pacjenta, który naprawdę ułatwia życie, szczególnie gdy człowiek zapracowany. Bardzo fajne jest to, że można umówić się na kiedy to Tobie odpowiada, nie lekarzowi i po prostu przyjść na odpowiednią godzinę bez czekania w kolejkach. Wyniki w internecie to też cudowne uproszczenie! Jak dla mnie naprawdę 10/10.

Wydrukuj tę wiadomość

  Szpital onkologiczny w Warszawie - primary nursing
Napisane przez: el_soleil - 22-03-2017, 21:40 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (1)

Grupa Lux Med otwiera nowy szpital onkologiczny przy ulicy Szamockiej, mają być tam prowadzone oddziały chemioterapii dziennej, onkologii klinicznej, hematoonkologii, endoskopii + OIOM. Z tego co się dowiedziałam to każdy pacjent szpitala onkologicznego będzie otoczony opieką w modelu primary nursing, co w wolnym tłumaczeniu oznacza opiekę dedykowaną, zarówno pielęgniarki jak i opiekuna. Moim zdaniem jest to spory powiew świeżości w tym temacie, szczególnie dla pacjentów w tak trudnym momencie, kiedy pojawia się potrzeba leczenia onkologicznego

Wydrukuj tę wiadomość

  Dietetyk - mądre odchudzanie
Napisane przez: el_soleil - 04-01-2017, 22:51 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (3)

co sądzicie o konsultacjach dietetycznych? widziałam, że w luxmedzie jest teraz pakiet konsultacji z ułożeniem planu żywieniowego za 225zł i pomyślałam sobie, że byłby to taki dobry start w Nowy Rok i sesnowna inwestycja

Wydrukuj tę wiadomość

  Nadwaga i otyłość u dzieci
Napisane przez: el_soleil - 06-10-2016, 20:54 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (2)

Słuchajcie, jak podejść do tematu nagwagi i otyłości, nawet sporej, ale... u dziecka? Sad nie wiem jak się do tego mądrze zabrać, żeby nie narobić mu szkody jakąś regorystyczną dietą czy coś, bo wiadomo, że to nie ten czas na takie zabiegi, kiedy wszystko się rozwija. Macie może namiary na dietetyków, kogokolwiek kto może w takiej sytuacji pomóc?

Wydrukuj tę wiadomość

  walka z żylakami
Napisane przez: el_soleil - 22-07-2016, 11:31 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (4)

dziewczyny (i panowieTongue), orientujecie się może jak działa ten zabieg venaseal? podobno przy użyciu kleju wewnątrznaczyniowego i niby od razu wraca się do normalnej aktywności fizycznej, a sam zabieg bardzo szybki

Wydrukuj tę wiadomość

  Pakiety zabiegów
Napisane przez: el_soleil - 29-12-2015, 22:41 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (34)

może ktoś z Was miał przyjemność korzystać z pakietów zabiegów w profemedzie? jestem totalnie wyniszczona pracą i muszę choć na chwilę oderwać się od rzeczywstości, myślałam o jakimś masażu porządnym i patrzyłam że teraz mają taki pakiet "bankiet", jakieś informacje z pierwszej ręki?

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy Luxmed eksperymentuje na pacjentach ?
Napisane przez: Darco - 05-12-2015, 11:05 - Forum: Opinie o Lux-Med - Brak odpowiedzi

Mam indywidualną umowę z Luxmed nie obejmującą rehabilitacji.

W sierpniu byłem w placówce na Jana Pawła II w Gdańsku, gdzie przyjął mnie ortopeda Dr Sławomir Witecki. Bez żadnego oglądania kończyny skierował mnie na RTG, na którym nic nie wyszło, więc skoro boli należy chyba podejrzewać uraz tkanek miękkich i zastosować dalszą diagnostykę ?
Doktor nadal bez oglądania (cóż może ma rentgena w oczach albo jest takim geniuszem że nie musi) na podstawie rentgena na którym nic nie było zalecił lek typu NLPZ Olfen i rehabilitację za którą zapłaciłem w Luxmedzie prawie 200.
No cóż, nigdy nie oceniam lekarza przed otrzymaniem efektów jego działania, ale po już jak najbardziej tak. Oczywiście rehabilitacja kompletnie nic nie dała, leki zmniejszyły ból objawowo - po odstawieniu boli dalej i jest ograniczenie ruchomości ręki.
Poszedłem do innego lekarza. Zlecił USG czyli to co powinien zrobić poprzedni lekarz i też zapisał na podstawie wyniku USG rehabilitację ale inną i mówił już o sterydach a nie o NLPZ. Wniosek ? Witecki wziął swoją diagnozę chyba z gwiazd, zresztą nawet nie był uprzejmy jej wygłosić sam z siebie, dopiero jak zapytałem co to jest to powiedział że podejrzewa jakieś zapalenie stożków prawdopodobnie.

Prawdopodobnie ????? Od czego jest diagnostyka ???? Czy lekarz nie ma obowiązku wykorzystać całej dostępnej diagnostyki aż do uzyskoania pewności co do jednostki chorobowej ? Bo to co zrobił Witecki brzmi jak eksperymentowanie na pacjencie, na jego koszt zresztą ale już nawet pal diabli pieniądze, nieleczona choroba się rozwija, no i jest też ból. Kilka miesięcy bólu i ograniczonej ruchomości prawej ręki potrafi zatruć życie.

Złożyłem reklamację na ręce kierownik przychodni. Odpowiedziała negatywnie, argumentując że pan Witecki zastosował "terapię pierwszego rzutu" i nikt nie dostaje całej diagnostyki od razu tylko się leczy najbardziej prawdopodobną przyczynę a jak nie zadziała to się diagnozuje dalej. Większej bredni nie słyszałem w życiu. Tak można kogoś zabić.

W efekcie przez 4 miesiące Luxmed mi nie wyleczył barku bo sobie na mnie eksperymentuje - na mój koszt oczywiście. Nie wykupiłem drugiej rehabilitacji, bo za pewne jest to "terapia drugiego rzutu" a potem będzie rzut piąty i dziesiąty.

Czy macie podobne odczucia na temat ortopedów w Luxmedzie ? Czy ja mam jakieś wygórowane wymagania, żeby mnie prawidłowo zdiagnozowano ?

Jaki ja byłem głupi, że liczyłem na wyższy poziom usług niż na NFZ. Jedyne z czego Luxmed mnie wyleczył jak narazie, to z naiwności co do wspaniałości prywatnych "-medów". Im chodzi o leczenie, a nie o wyleczenie.

I co ja mam z nimi zrobić ? Izba lekarska ? Rzecznik praw pacjenta ? Sąd ? Wypowiedzenie umowy ?

Wydrukuj tę wiadomość

  profemed - stomatologia
Napisane przez: tinacleo - 17-10-2015, 12:23 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (31)

Korzystał ktoś z usług stomatologicznych w budynku hotelu marriott? Promocje wyglądają zachęcająco Smile rzeczywiście gabinet przyjazny dla dzieci ?

Wydrukuj tę wiadomość

  profemed medycyna estetyczna
Napisane przez: tinacleo - 05-06-2015, 10:49 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (18)

Czy ktoś korzystał może z usług profemedu, ale w zakresie medycyny kosmetycznej w hotelu Marriott? Jak oceniacie wizytę? Efekty?

Wydrukuj tę wiadomość

  profemed, ktoś był?
Napisane przez: el_soleil - 29-05-2015, 22:23 - Forum: Opinie o Lux-Med - Odpowiedzi (18)

Ostatnio ortopeda polecił mi by wybrać się do tej placówki, podobno z Luxmedem współpracuje i są zorientowani na urazy sportowe i rehabilitację.
Nie wiem czego się spodziewać, bo nie słyszałam o tej przychodni nic. Jakie są ceny, terminy, a przede wszystkim jak specjaliści?

Wydrukuj tę wiadomość